Пожежні навчання

У ДП «Делятинський лісгосп» в ур. Площа Любіжнянського лісництва 20 квітня 2016 року було проведено спільне навчання лісової охорони лісгоспу з формуваннями по надзвичайних ситуаціях в Надвірнянському районі по питаннях локалізації та гасіння пожеж. Навчання проведені в умовах, максимально наближених до реальної пожежі трав’яної рослинності біля лісових масивів.

Посадка лісу

в Микуличинському та Поляницькому лісництвах ДП «Делятинський лісгосп»

Лісокультурна кампанія в ДП «Делятинський лісгосп» завершується посадкою та доповненням лісових культур у Микуличинському та Поляницькому лісництвах в межах території Яремчанської міської ради. Всього посадка лісу була проведена на площі 15,5 га., сприяння природному поновленню буде проведено на площі 29,5 га.,доповнення лісових культур – на площі 16,0 га., догляд за лісовими культурами – на площі 49,9 га.

 

Екологічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». 

В ДП «Делятинський лісгосп» активно проходить загальнодержавна екологічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Як відмітив головний лісничий Роман Здреник, всього під час посадки дерев залучено біля 150 учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, два шкільні лісництва, громадські екологічні організації, активісти та депутати місцевих Рад.

У ДП «Делятинський лісгосп» активно розпочалася  весняна посадка лісу (ВІДЕО)

 У ДП «Делятинський лісгосп»активно стартувала лісокультурна кампанія. Як зазначив головний лісничий лісгоспу Роман Здреник, об’єм лісовідновлення у 2016 році в лісгоспі складає 204 га., в тому числі під посадку лісових культур намічено ділянки площею 14 га., та під сприяння природному поновленню шляхом введення недостаючи порід – на площі 190 га. Крім того, планується провести доповнення лісових культур попередніх років на площі 20 га та догляди за лісовими культурами на площі 120 га. З метою використання наявної вологості в грунті, посадку лісу планується провести в короткі терміни, оперативно та на якісному рівні відповідно до затверджених проектів лісових культур.